pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze
będzie cieplej...

Wspieramy społeczność lokalną

 • Świętowaliśmy razem z dziećmi

  dodano: 2015-06-15 12:54:00

  Weekend 30-31 maja oraz poniedziałek 1 czerwca obfitował w kolorowe i pełne atrakcji miejskie festyny z okazji Dnia Dziecka. Spółka MPEC była obecna na pięciu z nich.

  W tym roku świętowaliśmy z najmłodszymi podczas festynów organizowanych przez Spółdzielnie Mieszkaniowe Jaroty i Kormoran, braliśmy udział w Marszu dla Życia i Rodziny, a także w corocznej imprezie integrującej mieszkańców Zatorza, o nazwie „Magiczny Park Jakubowo”.  W poniedziałek natomiast uczestniczyliśmy w obchodach Dnia Dziecka, organizowanych przez Zespół Placówek Specjalnych w olsztyńskim Szpitalu Dziecięcym. Dyrektorka szkoły przyszpitalnej - Elżbieta Leffler - w podziękowaniu Spółce MPEC za dotychczasowe wsparcie placówki, wręczyła Radosławowi Leszczyńskiem, Kierownikowi Działu ds. Handlowych i Marketingu pamiątkowy obraz olejny, wykonany przez małych pacjentów. Niezwykle radosne i kolorowe dzieło zdobi gabinet Prezesa Zarządu Spółki.

  Na każdej z imprez obecna była maskotka MPEC – Super M. O ile najmłodszych interesowała przede wszystkim zawartość żółtej reklamówki (znajdowały się w niej cukierki), o tyle dorośli z dużym entuzjazmem reagowali na naszego uśmiechniętego Superbohatera. A tak to wyglądało…

   

Aktualności

Sklep internetowy

Sprawdź ofertę

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: -6.3 °C
Prędkość wiatru: 1.5 m/s
Nasłonecznienie: 1.0 W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: 1812.4 m3/h
Moc źródła ciepła: 90.5 MW
Temp. wody zasilającej MSC: 95.1 °C
Temp. wody zwracanej z MSC: 52.3 °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: 1439.0 m3/h
Moc źródła ciepła: 70.9 MW
Temp. wody zasilającej MSC: 94.4 °C
Temp. wody zwracanej z MSC: 52.7 °C

facebook