pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze
będzie cieplej...

Aktualności

 • Zespół Szkół Budowlanych na praktykach w MPEC

  dodano: 2017-11-29 11:31:00

  29 listopada w siedzibie Spółki MPEC odbyło się spotkanie uroczyście inaugurujące współpracę Spółki MPEC z olsztyńskim Zespołem Szkół Budowlanych w ramach nowo podpisanej umowy o praktyczną naukę zawodu.

  W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Zespołu Szkół Budowlanych i Spółki MPEC oraz uczniowie objęci programem. Praktykanci otrzymali w prezencie ciepłe kurtki, ułatwiające pracę na świeżym powietrzu oraz firmowe upominki. Mieli również okazję zobaczyć, na czym polega praca w sercu systemu ciepłowniczego Olsztyna - Ciepłowni Kortowo.

  Oficjalna współpraca Spółki MPEC i Zespołu Szkół Budowlanych rozpoczęła się w 2011 roku i co roku przynosi korzystne efekty na osi uczeń - potencjalny pracodawca. To niepowtarzalna okazja dla młodzieży, uczących się na profilach technicznych, aby wykorzystać wiedzę w praktyce i rozpocząć gromadzenie tak cennego doświadczenie w zawodzie. 

  Więce o współpracy w materiale zrealizowanym przez Telewizję Olsztyn: Dzięki tej współpracy, oprócz wiedzy uczniowie zdobywają też praktykę | 29.12.2017 r. 

Zdjęcia

Aktualności

Sklep internetowy

Sprawdź ofertę

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: °C
Prędkość wiatru: m/s
Nasłonecznienie: W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

facebook