pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze
będzie cieplej...

Aktualności

 • Profesjonalna i bezpieczna praca

  dodano: 2013-10-04 13:39:00

  Większości nieszczęśliwych wypadków, do których dochodzi w miejscu pracy, można uniknąć stosując odpowiednie zasady bezpieczeństwa. Spółka MPEC przyłączyła się do corocznej akcji Państwowej Inspekcji Pracy pod hasłem „Szanuj życie”. W tym roku hasło przewodnie to „Profesjonaliści pracują bezpiecznie”.

  W kampanii informacyjnej, której celem jest podnoszenie świadomości pracowników, Spółka wykorzystuje przede wszystkim elementy zarządzania wizualnego - banery oraz plakaty.  Przypominają one o konieczności zachowania ostrożności i rozwagi w czasie wykonywania obowiązków zawodowych.

  Akcja, zainicjowana przez Państwową Inspekcję Pracy i skierowana do pracodawców i pracowników służy utrwaleniu odpowiednich nawyków: odejścia od rutynowego działania, stosowania się do procedur i instrukcji z uwzględnieniem procesu ich ciągłego doskonalenia, korzystania ze środków ochrony zbiorowej i indywidualnej, zachowywania trzeźwości w pracy, czy też reagowania na odstępstwa od obowiązujących wymagań.

  Zachęcamy do odwiedzenia portalu Państwowej Inspekcji Pracy www.pip.gov.pl oraz strony internetowej tegorocznej kampanii www.bezupadku.pl.

Aktualności

Sklep internetowy

Sprawdź ofertę

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: °C
Prędkość wiatru: m/s
Nasłonecznienie: W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

facebook