pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze
będzie cieplej...

Aktualności

 • Otwarto Plac Dobrej Energii

  dodano: 2015-11-03 08:35:00

  W miniony czwartek miało miejsce wydarzenie pełne pozytywnych emocji.  W Parku Centralnym w Olsztynie, niedaleko Muzeum Nowoczesności, otwarto nowy plac zabaw, który został nazwany Placem Dobrej Energii.

  W oficjalnym przecięciu wstęgi wziął udział Prezydent Miasta Olsztyna – Piotr Grzymowicz, a także Prezes MPEC – Konrad Nowak. Trzecie nożyczki trzymała dziecięca prezydent Olsztyna, Julia Łukasiewicz, która 1 czerwca zapowiedziała budowę tego placu. Duży wkład w jego realizację miał olsztyński MPEC, stąd nazwa tego miejsca – Plac Dobrej Energii, którą MPEC dzieli się z mieszkańcami miasta.

  Teraz mali mieszkańcy Olsztyna będą mogli korzystać w Parku Centralnym z huśtawek, zjeżdżalni, karuzeli i wielu innych atrakcji. Dzieci, które jako pierwsze miały możliwość "przetestowania" placu zabawy, były bardzo zadowolone. Z pewnością miejsce przypadnie do gustu najmłodszym mieszkańcom Olsztyna oraz odwiedzającym nasze miasto turystom. 

  Prezes Nowak wyraził duże zadowolenie nazwą nowego placu zabaw. Zapowiedział również, że w planach MPEC jest organizacja wielu atrakcji dla młodszych i starszych mieszkańców Olsztyna. Będzie to doskonała przestrzeń do dzielenia się z nimi Dobrą Energią. 

  Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia!

Aktualności

Sklep internetowy

Sprawdź ofertę

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: °C
Prędkość wiatru: m/s
Nasłonecznienie: W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

facebook