pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze
będzie cieplej...

Aktualności

 • Olsztyńskie obchody Dni Rodziny

  dodano: 2016-05-12 13:25:00

  W najbliższy weekend nasze miasto uroczyście rozpoczyna obchody XVIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Olsztyna na festyny pełne dobrej energii i ciekawych atrakcji, umożliwiające spędzenie czasu na świeżym powietrzu, w gronie rodziny i znajomych.

  W niedzielę, 15 maja na olsztyńskim Starym Mieście rozpoczynają się uroczyste obchody Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. Trasa corocznego Marszu, który rusza o godz. 15:00 ze starówki, kończy się w Parku Centralnym. Tam na uczestników Marszu oraz wszystkich chętnych czeka miejski Piknik Rodzinny na Trawie. W programie szereg atrakcji, m. in. koncerty na żywo oraz gry i zabawy dla dzieci, również na placu Dobrej Energii nieopodal Muzeum Nowoczesności.

  Szczegóły: Rodzinny Festyn na Trawie w Parku Centralnym

  Również w niedzielę, w godzinach 12:00-20:00 odbędzie się V Festyn Rodzinny „Magiczny Park Jakubowo”. W ramach tegorocznej imprezy pod hasłem „550-lecie przyłączenia Warmii do Polski” organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. W programie m. in. koncerty, gry i zabawy, konkurs „Poczuj Dobrą Energię” pod patronatem MPEC, a także zjazdy na linie, przejażdżki na koniu, malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych, nauka udzielania pierwszej pomocy, badania ciśnienia krwi i cukru, możliwość przeglądu technicznego roweru i wiele innych.

  Szczegóły: Stowarzyszenie „Nasze Jakubowo”.

   

Zdjęcia

Aktualności

Sklep internetowy

Sprawdź ofertę

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: -2.6 °C
Prędkość wiatru: 2.1 m/s
Nasłonecznienie: 57.0 W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: 1901.3 m3/h
Moc źródła ciepła: 73.9 MW
Temp. wody zasilającej MSC: 84.7 °C
Temp. wody zwracanej z MSC: 50.9 °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: 1483.0 m3/h
Moc źródła ciepła: 59.7 MW
Temp. wody zasilającej MSC: 84.9 °C
Temp. wody zwracanej z MSC: 50.5 °C

facebook