pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze
będzie cieplej...

Aktualności

 • "Ogrzewamy serduszka" - koncert kolęd

  dodano: 2013-12-09 13:12:00

  Serdecznie zapraszamy naszych odbiorców, kontrahentów  oraz pracowników na koncert kolęd w wykonaniu pop-gospelowego chóru TGD. Tytuł wydarzenia - "Ogrzewamy serduszka" - nawiązuje do akcji, w której Spółka MPEC wspiera szkołę, działającą przy Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. 

  Koncert grupy TGD, organizowany przez Fundację Samorządu Studentów UWM, MOK Olsztyn oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, odbędzie się 29 grudnia 2013 roku, o godz. 17:00 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM (ul. Dybowskiego 11). 

  Fundacja ma w swoich planach wsparcie olsztyńskiej Szkoły Przyszpitalnej. MPEC Olsztyn, wraz z firmami ARBET i OL-TERM, włączył się w organizację tego muzycznego wydarzenia. Mamy nadzieję, że koncert stanie się niezwykłym przeżyciem w wyjątkowym okresie, jakim jest czas Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

  TGD to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce, wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. W jego skład wchodzi dwudziestoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów, a repertuar opiera się na kompozycjach dyrygenta Piotra Nazaruka (www.tgd.kdm.pl).

   

  Cena biletu: 20 złotych; sprzedaż: Galeria Rynek MOK ul. Stare Miasto 24/25; Spichlerz MOK ul. Piastowska 13 oraz Biuro RUSS Kortowo, ul. Kanafojskiego 1. 

Aktualności

Sklep internetowy

Sprawdź ofertę

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: °C
Prędkość wiatru: m/s
Nasłonecznienie: W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

facebook