pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze
będzie cieplej...

Aktualności

 • MPEC pobiegł na medal

  dodano: 2014-09-22 11:03:00

  Trzeci, olsztyński Półmaraton Jakubowy zgromadził 700 biegaczy, pochodzących nie tylko z regionu Warmii i Mazur. Tak jak w ubiegłym roku, wśród uczestników nie zabrakło reprezentacji olsztyńskiego MPEC. 7 reprezentantów Spółki w żółtych koszulkach ruszyło na bardzo trudną trasę, aby zmierzyć się z granicami wytrzymałości fizycznej i psychicznej.

  W żółto-czarnych barwach wystąpili: Konrad Nowak – Prezes Zarządu MPEC, Andrzej Stolarski – Kierownik Działu Dyspozycji Mocy wraz z synem – Grzegorzem Stolarskim, Andrzej Gaweł – pracownik Działu Dyspozycji Mocy, a także trzech biegaczy zaprzyjaźnionych z firmą – Jan Mucha, Stanisław Gierasimczyk oraz Ireneusz Tarasiewicz.

  Trasa o długości 21 km nie należała do najłatwiejszych, głównie ze względu na pagórkowaty, bardzo zmienny krajobraz Olsztyna. Dodatkowym utrudnieniem była wysoka temperatura i piekące słońce. Warto dodać, że jest to inicjatywa integrująca sportowców bez względu na płeć, wiek oraz sprawność fizyczną – jako pierwsi wystartowali tzw. wózkarze. Wszyscy uczestnicy biegu po przekroczeniu mety otrzymali pamiątkowy medal, możliwość wykonania masażu leczniczego oraz zjedzenia posiłku.

  Zapraszamy do galerii zdjęć z maratonu z udziałem reprezentantów Spółki MPEC.

Zdjęcia

Aktualności

Sklep internetowy

Sprawdź ofertę

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: °C
Prędkość wiatru: m/s
Nasłonecznienie: W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

facebook