pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze
będzie cieplej...

Aktualności

 • MPEC na Street Art Garden Party

  dodano: 2015-06-23 14:19:00

  W sobotnie południe 23 czerwca, otoczenie Domu Pomocy Dzieciom ARKA na skraju Parku Centralnego wypełniło się streetartową atmosferą. Odbył się tam piknik artystyczny, zorganizowany przez grupę Olsztyn Street Art, Biuro Promocji Miasta ze współudziałem Domu Pomocy Dzieciom ARKA, BWA i Spółki MPEC.

  Na podopiecznych "Arki" oraz gości imprezy czekało wiele atrakcji m.in. nauka tańca oraz kurs grafitti. Jednym z jej punktów było rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród za najlepszy projekt streetartowy w Olsztynie. Wyniki pierwszej edycji wraz z fotografiami prac znajdziecie Państwo TUTAJ

   

  Film dzięki uprzejmości portalu Olsztynzyje.pl

  Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie było jednym z partnerów imprezy. Rozstrzygnięcie konkursu Street Art Garden było okazją do omówienia szczegółów projektu odnowienia elewacji przepompowni. Spółka MPEC planuje odnowienie elewacji tego budynku z wykorzystaniem techniki graffitti. Będzie to koontynuacja współpracy z twórcami portalu Olsztyn Street Art, którzy prowadzili rodzinne warsztaty graffitti w trakcie Dni Otwartych MPEC 10 maja br. Założeniem projektu jest estetyzacja tego zakątku miasta, położonego w ciekawym miejscu, w centrum miasta, nieopodal Łyny. 

  Sztuka ulicy cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przyczyniają się do tego niesamowite murale, które powstają w Polsce. Najciekawsze, najpopularniejsze z nich prezentujemy tu: TOP30.

Aktualności

Sklep internetowy

Sprawdź ofertę

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: °C
Prędkość wiatru: m/s
Nasłonecznienie: W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

facebook