pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze
będzie cieplej...

Aktualności

 • II Półmaraton Jakubowy za nami

  dodano: 2013-09-23 12:25:00

  16 września odbył się II Półmaraton Jakubowy, organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. W biegu na dystansie 21 km uczestniczyło 730 biegaczy, w tym mocna reprezentacja Spółki MPEC w firmowych, żółto-czarnych barwach.

  W drugiej edycji Półmaratonu Jakubowego Spółkę MPEC reprezentowali: Prezes Konrad Nowak oraz pracownicy Działu Dyspozycji Mocy - Andrzej Gaweł, Kierownik Działu Andrzej Stolarski z synem Grzegorzem Stolarskim. Bieg Jakubowy to nie tylko rywalizacja, ale także integracja wszystkich miłośników sportu i rekreacji. W dwóch dystansach (21 km oraz 1,5 km) wzięli udział profesjonalni sportowcy oraz amatorzy, zarówno dorośli jak i młodzież, a także osoby niepełnosprawne. W każdym półmaratonie istotna jest trenowana przez długi czas kondycja fizyczna, silny charakter i wytrwałość. Po przekroczeniu mety na zmęczonych maratończyków czekały masaże lecznicze, ciepłe napoje oraz smaczny posiłek. Na całej trasie uczestnicy mogli liczyć na wsparcie rodzin oraz mieszkańców Olsztyna.

  Większość uczestników ukończyła bieg z uśmiechem na twarzy, a na mecie każdy z nich otrzymał pamiątkowy medal od władz miasta.  Wśród biegaczy wylosowano nagrody dodatkowe. Jedna z nich trafiła do reprezentanta MPEC - Andrzeja Gawła.

  Poniżej galeria zdjęć z Półmaratonu. 

Zdjęcia

Aktualności

Sklep internetowy

Sprawdź ofertę

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: °C
Prędkość wiatru: m/s
Nasłonecznienie: W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

facebook