pl en

MPEC Olsztyn

...z nami zawsze
będzie cieplej...

Aktualności

 • Dołącz i pomagaj!

  dodano: 2015-02-09 10:13:00

  Rozwój sieci internetowej oraz szybkie płatności elektroniczne sprawiły, że pomoc stała się bardzo prosta. Portal "Się pomaga" to platforma łącząca osoby z całej Polski, potrzebujące wsparcia finansowego oraz te, które chcą tego wsparcia udzielić. Regularne przekazywanie nawet symbolicznej złotówki może przyczynić się do ocalenia życia wielu chorych dzieci.

  Pomagacze, skarbonki i uśmiech dzieci
  Platforma działa na zasadzie fundraisingu, a więc zbiórki pieniędzy od „pomagaczy” - dawców prywatnych, firm i instytucji. Potrzebujący natomiast to podopieczni fundacji i organizacji pozarządowych, zajmujących się działalnością charytatywną. Wszystko odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej. Każdy potrzebujący posiada swoją skarbonkę oraz cel, na który zbiera z góry określoną kwotę pieniężną. To bardzo ważne, gdyż wszyscy „pomagacze” mogą na bieżąco śledzić postęp w zbiórce i świadomie podjąć decyzję o przekazaniu wsparcia.

  Pomaganie przez klikanie
  Wsparcie jest bardzo proste. Przekazanie środków nie wiąże się z koniecznością rejestracji na portalu, chociaż posiadanie indywidualnego konta znacznie ułatwia regularne wpłaty.

  1. Wybieramy określony cel w dziale „Potrzebujący”
  2. Klikamy „Wesprzyj”
  3. Podajemy podstawowe dane: imię, nazwisko, e-mail oraz zaznaczamy preferowaną formę płatności (szybki przelew internetowy, Pay Pal, karta płatnicza, przekaz pocztowy/przelew).
  4. Teraz pozostało nam tylko dokonać przelewu.

  W ten sposób każdego dnia możemy przekazać nawet symboliczną złotówkę dla potrzebujących. Sekret portalu polega na tym, że złotówki, dzięki dużej liczbie pomagających, łączą się w tysiące, a Internet jest narzędziem skutecznie wspierającym ten proces.

  1% z podatku
  Działalność Portalu można również wesprzeć przekazując 1% podatku w corocznym rozliczeniu PIT. Środki zebrane z tego tytułu będą w 80% przeznaczone na ratowanie zdrowia i życia Potrzebujących w krytycznych sytuacjach, a 20% z nich  - na funkcjonowanie i rozwój portalu.

  Adres portalu: siepomaga.pl 

Aktualności

Sklep internetowy

Sprawdź ofertę

Stacja meteo "Słoneczny Stok" w Olsztynie

Położenie geograficzne: 53°47' N; 20°30' E
Temperatura powietrza: °C
Prędkość wiatru: m/s
Nasłonecznienie: W/m2

Ciepłownia "Kortowo"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

Elektrociepłownia "Michelin"

Przepływ wody sieciowej: m3/h
Moc źródła ciepła: MW
Temp. wody zasilającej MSC: °C
Temp. wody zwracanej z MSC: °C

facebook